Zwycięstwo z Kętami na inaugurację!!!

W dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy rundę wiosenną. Nasi trampkarze pokonali na wyjeździe przeciwnika 3:2. Mecz od początku układał się pod nasze dyktando, zaczęliśmy spokojnie rozgrywając piłkę atakiem pozycyjnym powoli przemieszczając się pod bramkę przeciwnika. Jedna z takich akcji dała nam korzyśc w postaci faulu w okolicy pola karnego. Robert Więcek zamienił rzut wolny w piękny strzał lobując bramkarza z dalekiej odległości. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Druga połowa zaczęła się dla nas fatalnie. Dwie szybkie akcję zawodników z Kęt i dwie stracone bramki. Od tego momentu drużyna Hejnału nękała nas wysokim pressingiem i agresywniejszą grą co przełożyło się na kilka groźnych akcji pod naszą bramką. Taki obraz gry spowodował, że kilkukrotnie wyszliśmy z groźnymi kontrami. Jedna z nich zakończyła się szarżą po prawej stronie boiska gdzie Przemysław Pyda najpierw uderzył w słupek, piłka trafiła pod nogi Sebastiana Narzy a ten przytomnym dograniem po ziemi wyłożył futbolówkę Przemkowi. Nie mogło by inaczej - wynik 2:2. Podbudowani polańczanie poszli za ciosem. Kolejna akcja skrzydłem Przemysława, rzut rożny. Piłka trafia pod nogi Piotra Grubki, ten fenomenalnym strzałem w samo okienko przeciwnika ustala wynik na 3:2 :)

Za tydzień mierzymy się na naszym boisku z Koroną z Harmęż. ZAPRASZAMY sobota 16.04 godzina 10.00.