Towarzysko z Głębowicami na plus:)

W dniu dzisiejszym rozegraliśmy ostatni mecz kontrolny przed rozpoczęciem rozgrywek II Ligi Trampkarzy. Zmierzyliśmy się na naszym obiekcie z drużyna zajmującą aktualnie 2 miejsce w III Lidze Trampkarzy - Głębowicami.

Sparing ustaliliśmy na 4x20 min. Każdy z zawodników miał możliwośc sprawdzenia swoich możliwości na tle przeciwnika.

Mecz zakończył się wynikiem 5:2.

Strzelcy: Jakub Drabczyk, Robert Więcek x 2, Krzysztof Wąsik, Przemysław Pyda.

Mecz oceniam Bardzo pozytywnie. Strzeliliśmy 5 bramek a sytuacji do tego by wynik stał się bardziej okazały było na prawdę mnóstwo. Wiemy na co zwrócic uwagę podczas treningów by nasza gra w lidze stawała się coraz doskonalsza.:)

Bardzo dziękuję zawodnikom, że stawili się na meczu w pełnym składzie. Miło było widziec wszystkich 23 graczy naszej drużyny tańczących po meczu. Laaa la, laaa la:)