Orliki Towarzysko z Brzezinką

Korzystając z zaproszenia zaprzyjaźnionej drużyny, Iskry Brzezinki w dniu dzisiejszym odbył się mecz kontrolny.

Już w najbliższą Niedzielę rozpoczynamy rozgrywki Powiatowej Ligi Orlików. Dzisiejsze spotkanie obu drużyn stało się więc idealnym przetarciem przed inauguracją. Sparing pomógł nam oswoic się ze specyficzną nawierzchnią, przypomniec ustawienie oraz skorygowac pewne błędy. Bramki nie były najważniejsze w tym spotkaniu najważniejsze. Chcieliśmy zmierzyc się z drużyną na naszym poziomie podnosząc nasze umiejętności piłkarskie.

Spotkanie trawo około 80 minut. Ustaliliśmy z trenerem Iskry, że zagramy na dwie grupy starszą oraz młodszą. W całym spotkaniu strzeliliśmy 9 goli tracąc 6.

Składy:

1 grupa: Igor Jarosz, Antoni Boba, Bartłomiej Zemła, Bartłomiej Podziemski, Damian Szabla, Dawid Spadek, Mikołaj Plewniak, Fabian Wandor, Jan Bercal

2 grupa: Tymoteusz Spadek, Adrian Waligóra, Karol Ziaja, Konrad Waligóra, Tomasz Całus, Jakub Zemła, Aleksander Orlanka, Kamil Makuch, Karol Gałgan

Strzelcy:

1. Fabian Wandor x1