Turniej Żaków i Skrzatów - Dzień Dziecka - Bobrek

Korzystając z zaproszenia LKS Bobrek wzięliśmy udział w turnieju z okazji Dnia Dziecka. Strumień sygnował dwie drużyny - Żaki 08/09 oraz Skrzaty 10 i młodsi. Żaki rozgrywali swoje mecze na boisku o wymiarach orlika na bramki 5x2. Natomiast "Smerfy" jak mówił organizator rozgrywali mecze na pomniejszonych boiskach na 4 bramki typu Bazooka PopUp bez bramkarzy. Nasi zawodnicy obu ekip spisali się fenomenalnie. Pomimo, że w turnieju nie była prowadzona klasyfikacja muszę pokusić się o odrobinę statystyk. BRAMKI > SKRZATY - 19 strzelonych 1 stracona w 4 meczach. ŻAKI - 11 strzelonych 1 stracona w 4 meczach 0 - przegranych meczy:) Oczywiście wiele świetnych akcji i pięknych bramek.

Dodatkowo nasz bramkarz Jan Bercal został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju oraz TurboKozakiem drużyny Strumienia.

Każdy mógł skorzystać z dmuchanych zamków, bufetu oraz innych atrakcji.

Wielkie podziękowanie dla Tomasza Wandora oraz Marcina Bałysa, którzy sprawowali opiekę nad drużynami w tym dniu. :)

SKŁAD ŻAKI: Tymoteusz Spadek, Jan Bercal, Fabian Wandor, Filip Boba, Hubert Wysogląd, Kacper Jankowski, Jakub Zemła, Jan Orlanka, Patryk Dusik, Karol Gałgan, Aleksander Orlanka

SKŁAD SKRZATY: Kacper Nikliborc, Igor Bałys, Wojciech Borowczyk, Patryk Socha, Bartosz Magiera, Hubert Boba, Norbert Drabczyk

Poniżej galeria >