Trampkarze Strumień 2:1 Głębowice!

To był baardzo ciężki mecz dla naszej ekipy. Choć drużyna przyjezdnych nie stworzyła sobie zbyt wielu sytuacji pod naszą bramką to i tak niewiele brakowało a mecz skończyłby się remisem. W pierwszej połowie mieliśmy widoczną przewagę. Raz po raz atakowaliśmy skrzydłami kilkukrotnie zagrażając obronie rywala. Pierwsza dogodna sytuacja w polu karnym i rzut karny dla nas.... Niestety nie wykorzystaliśmy szansy uderzając w poprzeczkę. Sytuacja zrobiła się nerwowa. 1:0 w pierwszej połowie dla nas. Druga połowa to ataki gości długimi podaniami za linię obrońców. Głębowice atakowały małą ilością zawodników co powodowało dużą przewidywalność rozwiązać akcji gości. Niestety jedna z nich zakończyła się strzałem w stronę naszej bramki i choć był on bardzo lekki nasz bramkarz przepuścił piłkę między nogami. Kuriozalna bramka - niestety. Rzutem na taśmę udało się podwyższyć wynik, bardzo dobry atak szybki w bocznym sektorze dogranie na przedpole bramkowe i 2:1 dla nas.

Cieszymy się ogromnie ze zwycięstwa, ponieważ Głębowice prezentowały solidny futbol. Udowodnili to w ostatniej kolejce wygrywając z Unią u siebie 2:1.

STRUMIEŃ 2:1 Głębowice       Strzelcy: Przemysław Pyda 19', Krzysztof Wąsik 55'