Turniej Orlików - WERPOL CUP Jawiszowice

Turniej Orlików -  WERPOL CUP Jawiszowice

W Niedzielę wzięliśmy udział w turnieju WERPOL Cup w Jawiszowicach. Nasza drużyna Orlików znalazła się w grupie z drużynami KS Górnik Brzeszcze, LKS Jawiszowice I, AP Unia Oświęcim Osiedle. Formuła turnieju była dwuetapowa. Pierwsza faza - gra każdy z każdym w grupie, 2 pierwsze drużyny awans do LIGI MISTRZÓW, 2 ostatnie do LIGI EUROPY. Następnie mecze w 2 fazie rozgrywane tylko z drużynami z drugiej grupy eliminacyjnej. Punkty z fazy 1 przechodziły do Ligi Mistrzów/Europy. Nasi chłopcy zaczęli świetnie wygrywając z LKSem Jawiszowice 3:0, następnie remisując z Unia w ostatnich sekundach 3:3 (wygrywaliśmy już 3:1) oraz pokonując KS Brzeszcze 2:0. W ten sposób zapewniliśmy sobie awans do LIGI MISTRZÓW. Tam pierwszym rywalem okazała się Akademia Champions Oświęcim (1:1) tracąc bramkę na 10 sekund do końca spotkania. Drugi mecz rozegraliśmy z SP Brzeszcze przegrywając 1:3 i ostatnia potyczka odbyła się z KS Chełmek. Długo walka toczyła się cios za cios, do 11 minuty rezultat 2:2. W końcówce natomiast nasze proste błędy odbiły się na wyniku i ostatecznie skończyło się 2:5.

Podsumowując - super turniej, silni przeciwnicy, dobra walka z naszej strony, zabrakło troszkę szczęścia. Ostatecznie 4 miejsce w turnieju. Najlepszym zawodnikiem w naszej drużynie został wybrany Damian Szabla, który otrzymał świetną książkę o tematyce piłkarskiej :) GRATY:)

KADRA: Damian Szabla, Igor Jarosz, Bartłomiej Podziemski, Bartłomiej Zemła, Mikołaj Plewniak, Hubert Wysogląd, Jan Bercal, Sebastian Drabczyk, Tymoteusz Spadek, Dawid Spadek, Tomasz Całus, Szymon Stanek

Galeria poniżej >

Powiązana galeria: