" Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku" II miejsce w powiecie! U8

W Niedzielę 26.02 rozegrano ostatni finał powiatowy XVII edycji "Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku". Do rywalizacji przystąpiły 4 drużyny z rocznika 2009/10 - AP Unia, AP Przeciszów, SP Brzeszcze i SP Polanka Wielka. Drużyny rywalizowały w systemie każdy z każdym, a każdy mecz trwał 15 minut. Miejscem rozgrywek ze względu na warunki pogodowe była hala LO "Chemika". Nasza drużyna reprezentująca Szkołę Podstawową w Polance Wielkiej z większości składała się z piłkarzy Strumienia oraz dwóch reprezentantów Soły Oświęcim. Zabrakło na prawdę niewiele do osiągnięcia sukcesu. Drużyna z Polanki pokazała się z bardzo dobrej strony 2 razy wygrywając i raz remisując, statecznie przegrywając rywalizację o pierwsze miejsce z Unią tylko różnicą bramek. Nasi chłopcy byli dzisiaj bardzo skuteczni, zdobyli wiele bramek. Cała drużyna spisała się świetnie. W kolejnej edycji spróbujemy szczęścia ponownie. :)

Trenerzy: Szczepan Biernatek

Kadra: Dominik Stańczyk i Patryk Stańczyk (Soła Oświęcim), Szymon Zając, Bartosz Magiera, Hubert Boba, Jakub Zemła, Kacper Jankowski, Aleksander Orlanka,

Wyniki:

SP Polanka: AP Przeciszów 5:0