Turniej 08/09 - Rajsko!!

26.02 wzięliśmy udział w turnieju rozgrywanym w Rajsku. Organizatorem był Paweł Obstarczyk sprawujący opiekę nad piłkarzami ze Skidzinia. W turnieju wzięli udział chłopcy z rocznika 08 oraz 09. Dla kilku chłopców z naszej drużyny były to pierwsze albo jedne z pierwszych kroków jeśli chodzi o zmagania turniejowe. Dlatego na pewno nie pojechaliśmy do Rajska po laury. Chłopcy nabierali pewności siebie oraz doświadczenia w starciu z rywalem w sytuacjach meczowych. Strumień rywalizował z takimi drużynami jak Jawiszowice, Harmęże, Przecieszy czy Skidziń. W rywalizacji z tymi zespołami nasi chłopcy 3 razy musieli uznać wyższość rywali oraz odnieśli jedno zwycięstwo.

Kadra na turniej: Emilian Adamiec, Franciszek Foltyn, Bartłomiej Horabik, Eryk Goleniowski, Karol Gałgan, Maksymilian Ryszka, Oliwier Rychel, Patryk Dusik, Wojciech Dudkiewicz, Xavier Klęczar, Żabiński Tomasz.

Opiekun na turnieju Marcin Gałgan - Dziękujemy za pomoc:)