Turnieje w Zatorze _ Żaki i Orliki _ Relacja

11.12 (Niedziela) odbyły się dwa turnieje na hali ZS w Zatorze. Skorzystaliśmy z zaproszenia trenera Folgi, który opiekuje się młodzieżą Zatorzanki. Wzięliśmy udział w obu turniejach rozgrywanych w tym dniu w kategoriach Żak (08/09) oraz Orlik (06/07). Młodsi reprezentanci "Strumienia" próbowali swoich sił z drużynami Soły Oświęcim, Astry Spytkowice oraz Zatorzanki. Mecze były wyrównane i bardzo zacięte a różnice w umiejętnościach drużyn niewielkie. Nasi Żacy zaprezentowali się bardzo solidnie bilans 1 przegrana  oraz 2 wygrane. Orlicy natomiast mierzyli się z drużynami Górnika Brzeszcze, LKS Palczowice oraz Zatorzanki. W Orlikach poziom również był bardzo wyrównany zwłaszcza pomiędzy trzema drużynami  z Zatora, Brzeszcz i Polanki. Każdy z zawodników obu grup dostał szanse pokazania się. Wszyscy dostali poczęstunki i słodycze.

Wyniki Żaki:

Strumień : Zator 2:3

Strumień : Spytkowice 1:0

Strumień : Soła 6:2

Kadra Żaki : Aleksander Orlanka, Emilia Sabuda, Jakub Zemła, Kacper Jankowski, Maksymilian Ryszka, Bartłomiej Pilch, Hubert Boba, Xavier Klęczar, Jan Bercal

Wyniki Orliki:

Strumień : Brzeszcze 0:1

Strumień : Palczowice 5:2

Strumień : Zator 2:3

Kadra Orliki: Bartłomiej Zemła, Bartłomiej Podziemski, Antoni Boba, Igor Jarosz, Szymon Stanek, Hubert Wysogląd, Kamil Makuch, Damian Szabla, Mikołaj Plewniak, Wiktor Klimczyk

Powiązana galeria: