Relacja z Turnieju AP UNIA rocznik 08/09

10.12 (Sobota) odbył się kolejny z cyklu Mikołajkowych turniejów Akademii Piłkarskiej Unia Oświęcim. Tym razem rywalizowali chłopcy w kategorii wiekowej U8 (rocznik 08/09). Dzięki uprzejmości AP Unia mogliśmy zmierzy się w tym dniu z renomowanymi drużynami naszego subregionu. W turnieju wzięły udział dwie drużyny AP Unia a także Górnik Libiąż, Fablok Chrzanów UKS, UKS KS Chełmek oraz nasza drużyna LKS "Strumień". Nasi zawodnicy dzielnie stawili czoła wyzwaniu i bez najmniejszego strachu od początku prezentowali swój styl. Każdy dostał szanse gry. Trenerzy równo i sprawiedliwie potraktowali każdego zawodnika. Ze wszystkich jesteśmy dumni. Dodatkowo organizatorzy zapewnili drużynom rozrywkę w postaci zawodów TURBOKOZAKA. Na torze przeszkód każdy mógł sprawdzic swoje techniczne i motoryczne umiejętności. Każdy zawodnik otrzymał medal i paczkę słodyczy, turbokozacy dyplomy. Cała drużyna mogła również posilic się pizzą.

Wyniki:

Strumień : Chełmek 1:0

Strumień : Unia II     3:1

Strumień : Unia        0:0

Strumień : Chrzanów 0:3

Strumień : Libiąż       0:1

Kadra na turniej: Hubert Wysogląd, Jakub Zemła, Jan Bercal, Fabian Wandor, Filip Boba, Emilia Sabuda, Adrian Zajas, Kacper Jankowski (TurboKozak), Karol Gałgan, Aleksander Orlanka (TurboKozak)

Powiązana galeria: