Turniej Orlików we Włosienicy!

Korzystając z zaproszenia Szkółki Piłkarskiej Sygnał Włosienica wzięliśmy udział w turnieju grupy Orlików. W sobotni poranek na stadionie sygnału zjawiło się 5 ekip chcących w ten oto właśnie piłkarski sposób pożegnać wakacje, a tym samym przywitać nowy rok szkolny. Do rywalizacji stanęły drużyny z Chełmka i Bobrka, Włosienicy, AP Przeciszów oraz oczywiście Strumienia Polanki. Rywalizacja jak zawsze była zacięta ale nasi chłopcy spisali się rewelacyjnie 3 krotnie odnosząc zwycięstwo i jeden raz uznając nieznacznie wyższość ekipy zielonych z Chełmka.

Organizator zadbał również o zapełnienie zawodnikom wolnego czasu między meczami. Konkurencją
sprawnościowo - piłkarską okazało się zbijanie piłek zawieszonych tuż pod poprzeczką. Niektórym bardzo szybko udało się sprostać zadaniu. Wszyscy otrzymali nagrody.

Każdy zawodnik jak i rodzic mógł posilić się poczęstunkiem przygotowanym przez Szkółkę i rodziców Sygnału. Piłkarze dostali pamiątkowe medale i dyplom dla drużyny oraz nagrodę w postaci piłki:)

Dziękujemy SYGNAŁOWI za zaproszenie:) Było nam bardzo miło:)

SKŁAD NA TURNIEJ:

Wiktor Klimczyk, Wiktor Dudkiewicz, Sebastian Drabczyk, Tymoteusz Spadek, Patryk Dusik, Michał Kruczała, Jan Bercal, Hubert Wysogląd, Konrad Drabczyk, Kacper Jankowski, Fabian Wandor, Jan Orlanka