"Strumień" 8 : 0 Rajsko

"Strumień" 8 : 0  Rajsko

II kolejka Ligi Trampkarzy za nami. Podczas sobotniego starcia obu ekip można było doznac uczucia "Deja Vu". Mecz z Rajskiem był łudząco podobny do spotkania sprzed tygodnia z Zaborza. Począwszy od prowadzenia gry sposobu konstruowania akcji, kończąc na wyniku meczu.

Szkoda, że znowu byliśmy mało skuteczni. Wynik mógł bez większego wysiłku dojśc do dwu cyfrówki.

Początek był dla nas bardzo nerwowy i nie potrafiliśmy skontruowac składnej akcji. Kilka podań na dwa kontakty i w 7 minucie otworzył się wynik meczu, a także nasza gra nabrała własciwego kształtu. Od tego momentu ciągle nękaliśmy bramkarza i obrońców uderzeniami i wejściami z głębi pola. Wynik 8:0 cieszy ale sytuacje, które sobie stworzyliśmy pozwalały na zdecydowanie większe zwycięstwo. Pracujemy więc w dalszym ciągu nad skutecznością. Już w sobotę kolejna szansa na sprawdzenie postępów w starciu z Podolszem u siebie. ZAPRASZAMY.

"Strumień" : Rajsko 8:0

Bramki: Krzysztof Wąsik 7', 39', 41', Bartek Klęczar 25', Michał Halota 29', Miłosz Płonka 44', Przemysław Pyda 47', Jakub Kała 58.