AWANS Orlików do grupy C!!

W ubiegłą Niedziele 4.09 rozpoczął się kolejny sezon Powiatowej Ligi Orlików. Decyzją organizatorów i koordynatora odstąpiono od pierwszej kolejki eliminacyjnej. Pierwsza runda odbyła się zatem w takim składzie jak zakończono poprzedni sezon. Grupa D została przydzielona do rozgrywek na orliku w Brzezince z drużynami Brzezinki, Włosienicy, Grojca oraz Kęt. Ta ostatnia nie stawiła się jednak, zatem turniej został rozegrany w 4 drużynowym składzie.

Mecze "Strumienia" :

Strumień : Brzezinka 4:1

Strumień : Włosienica 1:0

Strumień : Grojec 1:0

Nasi zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony. Mamy powody do zadowolenia ponieważ udało się pokonac wszystkich rywali i awansowac. Nasza skutecznośc natomiast, mogła byc o wiele lepsza. Mamy więc nad czym pracowac przez najbliższe dwa tygodnie aby na następnym turnieju zaprezentowac się równie dobrze z bardziej wymagającymi rywalami.

Kadra na turniej: Damian Szabla, Bartłomiej Podziemski, Bartłomiej Zemła, Jakub Zemła, Fabian Wandor, Hubert Wysogląd, Jan Bercal, Mikołaj Plewniak, Dawid Spadek, Tymoteusz Spadek, Igor Jarosz, Michał Kruczała

Dziękujemy rodzicom za liczne przybycie i wsparcie. !! Do zobaczenia na Orlikach Powiatu:)