Strumień 5:0 Gorzów - Trampkarze.

Dzisiaj zagraliśmy drugie spotkanie w II Lidze Trampkarzy i drugi raz na "piątkę". Pełna kadra stawiła się dzisiaj w szatni "Strumienia" i jestem bardzo zadowolony, że każdy trenujący dostał szansę gry w satysfakcjonującym wymiarze czasowym. Jestem bardzo zadowolony z gry trampkarzy, zwłaszcza w pierwszej połowie. Założenia taktyczne, które nakreśliliśmy sobie w szatni przed meczem, były przez chłopaków solidnie wykonywane. Oskrzydlaliśmy swoje akcje, raz po raz zagrażając bramce rywala. Zmarnowaliśmy kilka dogodnych sytuacji. Wiadomo jednak, że nie da się strzelic wszystkiego w meczu co się ma. :) Zagraliśmy solidny mecz okraszony ładnymi bramkami. Zwłaszcza uderzenie Dominika z pierwszej połowy z około 25 metrów zasługuję na uznanie.

Kolejny mecz - wyjazd do Podolsza

Strumień 5:0 Gorzów