Premierowy Turniej Ligi Skrzatów!

W Niedzielę 14.05 odbył się pierwszy, historyczny turniej Powiatowej Ligi Skrzatów (roczniki 2010 i młodsi). Zawody odbyły się w formule każdy z każdym na boiskach 30x20, 4x4 graczy na małe bramki bez bramkarzy. Turniej został rozegrany dla tej kategorii wiekowej zgodnie z Narodowym Modelem Gry sygnowanym przez PZPN. Formuła ta owocuje przestrzenią do gry oraz dużą ilością strzelonych bramek przez najmłodszych adeptów piłkarskiego rzemiosła. Nie mogło zatem zabraknąć uśmiechu na twarzach dzieci i akcji pełnych spontanicznej radości. O to przecież chodzi........ :)

Strumień sygnował dwie drużyny, które pokazały się z bardzo dobrej strony. Jedna przegrała tylko jeden mecz a 4 wygrała. Natomiast druga, młodsza 2 wygrała i 3 razy uznała wyższość rywala. Malutki "Strumień" spisał się zatem świetnie:)

Skład: Miłosz Drabczyk, Emilian Adamiec, Milena Gałgan, Michał Tyran, Kacper Nikliborc, Hubert Boba, Tomasz Heród, Igor Bałys, Maciej Plewniak, Wojciech Borowczyk. trener Mariusz Gałgan

Kolejna edycja ligi 4.06. Natomiast Dzień wcześniej 3.06 nasza ekipa Skrzatów weźmie udział w Turnieju z okazji dnia dziecka w Bobrku.