Liga Orlików - historyczny awans do I Ligi na finiszu rozgrywek!!

Wyjątkowo w dniu dzisiejszym została rozegrana kolejna runda  I i II Ligi Orlików. Turnieje rozegrano na trawiastej nawierzchni obiektu MOSiRu w Oświęcimiu. Nasze Orły mierzyły się z drużynami MKP Unia II oraz ap Unia 06 Osiedle. Nie od dziś wiadomo, że naszym piłkarzom odpowiada nawierzchnia trawiasta, na której na co dzień trenują. Widać było, że również w dniu dzisiejszym grało im się bardzo dobrze. Pewne rozegrania, celne strzały i dobre akcje zaowocowały na końcu rozgrywek tego sezonu dwoma zwycięstwami oraz awansem, historycznym zresztą do Ligi I.

Wyniki:

Strumień : Ap Unia 06 Osiedle   4:0

Strumień : MKP Unia II             2:1

Kadra: Igor Jarosz, Damian Szabla, Jan Bercal, Jan Orlanka, Hubert Wysogląd, Tymoteusz Spadek, Dawid Spadek, Mikołaj Plewniak, Fabian Wandor

Grupa zielona natomiast zagrała w Niedzielę tak jak zaplanowano wcześniej kolejkę w Przeciszowie. Nasza ekipa spisała się bardzo solidnie. Grupa zielona mierzyła się z rywalami na orliku w Przeciszowie. Ciepło dało się we znaki, ale i tak całą nasza drużyna wylewała ostatnie poty by  rezultat był jak najlepszy.

Strumień : Palczowice 1:0

Strumień : AP Przeciszów 0:0

Strumień : Gierałtowice 0:1

Kadra na turniej: Jan Bercal, Dawid Spadek, Tymoteusz Spadek, Sebastian Drabczyk, Konrad Drabczyk, Patryk Dusik, Tomasz Całus, Szymon Stanek, Wiktor Klimczyk,