II miejsce Orlików w grupie B!!

Bardzo dobrze poradzili sobie nasi Orlicy w 4 kolejce Powiatowej Ligi. Był to pierwszy turniej naszej drużyny na tak wysokim szczeblu rozgrywek Ligi Orlików. Chłopcy spisali się wyśmienicie i nie wiele brakowało a sprawili by ogromną niespodziankę awansując do grupy A. Zabrakło jednak trochę sił, koncentracji a może szczęścia i skuteczności w ostatnim, decydującym meczu. Nie ulega jednak wątpliwości, że Orły Strumienia zostawiły dzisiaj na boisku mnóstwo sił i nie można było im odmówic zaangażowania.

Kadra: Mikołaj Plewniak, Igor Jarosz, Bartłomiej Podziemski, Bartłomiej Zemła, Dawid Spadek, Tymoteusz Spadek, Jan Bercal, Michał Kruczała, Wiktor Klimczyk, Aleksander Orlanka, Hubert Wysogląd, Fabian Wandor, Damian Szabla

Wyniki:

Strumień 2:1 Unia 07 Biała