V Runda ligi Orlików - niestety - spadek z grupy B!

Ostatnia kolejka Ligi Orlików okazała się bardzo wyrównana. Wszystkie drużyny walczące w grupie B nawiązywały ze sobą równorzędną grę o czym świadczą również bardzo niskie wyniki wszystkich spotkań. W pierwszym meczu zaliczyliśmy szczęśliwe zwycięstwo po golu w końcówce. Kolejny mecz ze Sołą to ciekawa i zacięta rywalizacja z obu stron zakończona remisem 0:0. Dwa nastepne spotkania przegraliśmy i jak się okazało w ostatecznym rozrachunku z taką samą ilością punktów co Unia II lecz gorszym wynikiem bezpośrednim zakończyliśmy rozgrywki na miejscu 5. To, że spadliśmy zupełnie nie znaczy, że zagraliśmy słabe zawody. Każdy dał z siebie maxa. Trener i rodzice są zadowoleni ze swoich pociech. Na wiosnę wrócimy mocniejsi by znowu bi się o awans do grupy B! do zobaczenia!!!

Soła         pkt 8

Unija 07    pkt6

Osiek       pkt 6

Unia II      pkt 4