Turniej Trampkarzy LZS

Tradycyjnie jak co rundę wzięliśmy udział w Turnieju organizowanym przez Ludowe Zrzeszenie Sportowe w Oświęcimiu. Tym razem drużyny dopisały i na boiskach w Rajsku zjawiło się łącznie 9 drużyn. Mecze były rozgrywane jednocześnie w dwóch grupach. System rozgrywek każdy z każdym w grupie. Zwycięzcy grup zagrali o miejsce pierwsze, natomiast drugie miejsca z grup o miejsce trzecie.

W naszej grupie znalazły się drużyny z Zatora, Piotrowic, Bulowic oraz Harmęż. Pierwszy mecz zgraliśmy solidnie, często atakując bramkę rywala, stwarzając mnóstwo sytuacji. Nie ustrzegliśmy się też błędów w obronie. Z Zatorzanką natomiast nie mieliśmy żadnych szans. Ta drużyna odstawała klasę wyżej od wszystkich drużyn. Prezentowali solidny, wyrównany poziom. Grali z pełnym, zaangażowaniem co powodowało, że pressing okazywał się skuteczny. Z drużyną z Bulowic graliśmy wyrównane zawody. Obie drużyny nie miały zbyt wielu dogodnych sytuacji. Szkoda, bo przegraliśmy ten mecz po dwóch głupich błędach w obronie i straciliśmy szansę na grę o trzecie miejsce. Z Harmężami nie było już widac u chłopaków pełnego zaangażowania. Nie graliśmy super piłki ale ekipa Harmęż nie był zbyt wymagającym przeciwnikiem.

Turniej skończyliśmy na trzecim miejscu w grupie.

Po przełożonej kolejce w lidze i przed pauzą miałem nadzieję, że uda nam się ugrac miejsce na pudle. Nie udało się. Ważne natomiast, że chłopaki stawili się całą ekipą i zagrali z pełnym zaangażowaniem.