Turniej Paluszka Beskidzkiego Osiek!

Korzystając z zaproszenia trenera LKSu Brzeziny Osiek Edmunda Mieszczaka wzięliśmy udział w tegorocznej IX edycji Turnieju Paluszka Beskidzkiego dla rocznika 06 i młodszych. Turniej odbywał się systemem każdy z każdym, każdy mecz 15 minut w ciągu po 7 zawodników w polu. Rywalizacja jak pokazały późniejsze wyniki była bardzo wyrównana. W stawce znalazły się drużyny Osieka, Kęt, Unii Oświęcim oraz Zatora. \

Nasi chłopcy nie biorąc pod uwagę pierwszego meczu z Osiekiem, który troszeczkę przespali walczyli bardzo dzielnie. Z teoretycznie mocniejszymi rywalami dochodziliśmy do dogodnych sytuacji strzeleckich i bramowych. Czasami zabrakło zimnej krwi, czasami wykończenia akcji. Jestem pewien, że turniej taki jak ten daje wiele doświadczenia naszych młodym zawodnikom i uczy ich odpowiednich zachowań.

Zajęliśmy ostatecznie V miejsce z 4 pkt.

P.S O wyrównanej stawce niech świadczy fakt, że gdybyśmy nie stracili gola w końcówce na 1:1 z Zatorem zajęlibyśmy miejsce II. Taki peszek:)

Wyniki:

Strumień 1:6 Osiek

Strumień 1:0 Unia Oświęcim

Strumień 1:1 Zatorzanka

Strumień 0:2 Kęty

Kadra: Wandor, Bercal, Szabla. Plewniak, Podziemski, Spadek D, Spadek T, Zemła B, Kruczała, Wysogląd, Jarosz