Turniej o Puchar Lata 2016 - OSIEK

VENI. VIDI. VICI. - chciałoby się rzec po zakończonym Turnieju o Puchar Lata 2016, który odbył się w Osieku. Korzystając z zaproszenia klubu "Brzezina" z Osieka wzięliśmy udział w turnieju rozgrywanym w dwóch grupach wiekowych 07/08 oraz 09 i młodsi. W tym dniu okazaliśmy się bezkonkurencyjni w obu grupach. Młodsza drużyna wygrała wszystkie swoje mecze strzelając mnóstwo bramek. Drużyna 07/08 również wygrała wszystkie 3 mecze i mogła cieszyc się ze zwycięstwa. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale a każda drużyna okazały puchar. Każdy zawodnik mógł posilic się również przekąskami i słodyczami ufundowanymi przez organizatorów.

Dziękujemy mocno wszystkim rodzicom i krewnym, którzy licznie stawili się na turnieju ze swoimi pociechami. Ich doping oraz wsparcie na pewno pomogło w osiągnięciu dobrych rezultatów.

Składy

09 i młodsi      1. Karol Gałgan 2. Hubert Boba 3. Jakub Zemła 4. Aleksander Orlanka 5. Kacper Jankowski 6. Xavier Klęczar 7. Franciszek Foltyn 8. Eryk Goleniowski 9. Szymon Zając 10.  KSawery Kruczała     Opiekun - Trener Damian

07/08               1. Sebastian Drabczyk 2. Oliwier Rychel 3. Michał Kruczała 4. Jan Bercal 5. Jan Orlanka 6. Fabian Wandor 7. Wiktor Klimczyk 8. Tymoteusz Spadek 9. Filip Boba                                             Opiekun - Trener Szczepan

Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęc z turnieju dzięki uprzejmości Krzysztofa Zemła :)