Turniej Halowy Trampkarzy - relacja

Tegoroczny turniej halowy naszego podokręgu na poziomie trampkarzy rozgrywany jest w systemie każdy z każdym eliminacje (w 3 grupach) oraz finały ( 1 grupa). Zagraliśmy w pierwszym turnieju eliminacyjnym znajdując się w grupie A razem z  Sołą Oświęcim, Unią Oświęcim, Gorzowem, Jawiszowicami i Witkowicami. Nie dojechała drużyna z Jawiszowic dlatego kolejki gier uległy zmianie. Pierwsze dwa mecze zagraliśmy z teoretycznie najgroźniejszymi rywalami czyli Unia i Sołą. Pokazaliśmy się w tych meczach z bardzo dobrej strony. Zaangażowanie i walka poparta dobrymi konstruktywnymi akcjami przynosiła nam dogodne sytuacje. Niestety nasze wykończenia akcji pozostawiały wiele do życzenia, brakło również odrobiny szczęścia. Oba mecze zakończyły się remisem. Do awansu potrzebowaliśmy jeszcze dwóch zwycięstw. Swoją szanse jednak zmarnowaliśmy z teoretycznie słabszymi Witkowicami.

Po raz kolejny przekonaliśmy się, że w piłce nożnej wszystko jest możliwe - dopóki piłka w grze. Ostatni mecz z Gorzowem to była formalnośc. Niestety pozostał nam spory niedosyt. Mimo to jestem dumny z chłopaków bo pokazali się z jak najlepszej strony.

Strumień : Soła 2:2

Strumień : Unia 0:0