Turniej "Ciżemka Cup Chełmek" 07

Bierzemy udział w II  edycji turniejów "Ciżemka Cup" organizowanych przez KS Chełmek. W ubiegłą Sobotę swoje zmagania stoczyli zawodnicy z rocznika 2007. W naszej drużynie tylko kilku zawodników było właśnie z najstarszego rocznika. Kadrę uzupełnili piłkarze z rocznika 2008. Kilka osób po raz pierwszy miało szanse pokazać się na turnieju przed publicznością, rodzicami i innymi wymagającymi drużynami. Naszym celem w tym turnieju było przede wszystkim zdobycie doświadczenia, scalenie drużyny, doskonalenie elementów taktyki zaczerpniętej podczas treningów. W turnieju nie była prowadzona klasyfikacja. Nikt nie liczył więc strzelonych czy straconych bramek. W turnieju wzięło udział 8 drużyn z czego każda z nich rozegrała 5 spotkań. "Strumień" zmierzył się z drużynami:

*Gol Bieruń 1

*KS Chełmek 2

*LKS Jawiszowice

*Gol Bieruń 2

*LKS Poręba Wielka

Kadra na turniej:

Jakub Płonka, Fabian Wandor, Jan Bercal, Bartłomiej Horabik, Adrian Zajas, Oliwier Rychel, Wiktor Dudkiewicz, Sebastian Drabczyk, Wiktor Klimczyk, Szymon Stanek

25.02 odbędzie się turniej rocznika 08 w którym też weźmiemy udział chłopcami z roczników 08 oraz 09 "Strumienia".