Trampkarze Strumień : Zaborzanka 9:1 + PODSUMOWANIE SEZONU!

Dzisiejszy mecz z Zaborzanką to zwieńczenie dla nas bardzo udanego sezonu 16/17. Cały mecz kontrolowaliśmy grę stwarzając mnóstwo sytuacji. Skuteczność stała na dobrym poziomie i każdy z zawodników mógł dostać szansę gry w zadowalającym wymiarze czasowym. Nie brakowało dzisiaj indywidualnych popisów kilku naszych zawodników. Za co wielkie brawa dla Was chłopaki.

Strumień : Zaborze 9:1 bramki: Przemysław Pyda 2',4',8', Jakub Drabczyk 16',19', Narza Sebastian 35',Kała Jakub 40', Płonka Miłosz 50', Bartłomiej Klęczar 51'

PODSUMOWANIE SEZONU 16/17

DZIĘKUJE WAM CHŁOPAKI za zaangażowanie, treningi, zaufanie i poświęcenie. Mam nadzieję, że trening i włożony wysiłek nie pójdzie na marne a nauka zdobyta w tym sezonie pomoże osiągnąć podobnie dobry wynik w następnym. Dziękuję szczególnie chłopakom z rocznika 02', którzy w następnym sezonie będą reprezentować "nasze" barwy w drużynie juniorów. Jestem pewien, że będziecie wartością dodaną dla tej drużyny. Życzę wytrwałości i podobnego zaangażowania jak w trampkarzach. Po dzisiejszym meczu każdy zawodnik otrzymał siatę upominków, mógł skosztować pysznej pizzy (podziękowania dla prezesa). Zawodnicy odchodzący z trampkarzy dodatkowo otrzymali nagrody rzeczowe, które mam nadzieję będą służyły im w następnych sezonach piłkarskich.

W LICZBACH

W sezonie 16/17 rozegraliśmy 17 spotkań - bilans - 15 wygranych, 2 przegrane, 0 remisów.

Strzeliliśmy 101 bramek tracąc 18. Zgromadziliśmy zatem 45 pkt tracąc 3 do lidera.

Nie wykluczone, że będzie nam dane zagrać baraż o ligę wyżej. Informację wkrótce!!!

DZIĘKUJĘ JESZCZE RAZ WAM WSZYSTKIM i powodzenia w następnym sezonie 17/18!!!!