Trampkarze Strumień : Unia 0:5

Niestety marzenia o mistrzostwie Ligi rozwiała nam drużyna MKP Unia Oświęcim. Chłopaki ze "Strumienia" starali się jak mogli i kto nie był na spotkaniu musi uwierzyć, że wynik spotkania kompletnie nie oddaje rzeczywistego przebiegu meczu. Bezsprzecznie Unia stworzyła sobie więcej sytuacji ale my również mieliśmy wiele do powiedzenia. Oddaliśmy przez całe spotkanie wiele strzałów na bramkę lecz nie mogły one zagrozić bramce rywala. Nasze błędy w obronie skrzętnie wykorzystywali przyjezdni zaś nam brakowało "kropki nad i" aby umieścić choć jeden strzał w siatce. Szkoda, ponieważ mieliśmy wielką szansę powalczyć i pokusić się o mistrzostwo ligi tym bardziej, że Głębowice urwały punkty właśnie Unii. Czekamy na szanse rewanżu.

Strumień: Unia 0:5