Trampkarze STRUMIEŃ 6:0 Gorzów

Kolejny mecz, który lepiej żeby w ogóle się nie odbył. Martwić może fakt, że coraz częściej zdarzają się spotkania w których przeciwnicy grają niepełną "11". Z takiego meczu ani jedni ani drudzy nie wyniosą kompletnie nic do dalszej gry. Nie mówiąc już o rozwoju umiejętności piłkarskich. Ekipa grająca w ósemkę jedyne co może zrobić to ustawić autobus i grać na przysłowiową "lagę". Strumień w tym meczu pyknął przeciwnikowi 6 w pierwszej połowie a tamci nie wyszli na drugą połowę jak nakazuje zresztą duch sportowej walki i zaangażowania. Szkoda gadać, jak najmniej takich sytuacji we wszystkich ligach naszych drużyn proszę.

Strumień 6:0 Gorzów           bramki: Płonka Miłosz x2, Zajas Klaudiusz, Grubka Piotr, Kała Bartosz, Halota Michał, Kozieł                                                              Adam