Trampkarze Strumień 13:0 Gierałtowice

Trampkarze     Strumień 13:0 Gierałtowice

W ostatniej kolejce II ligi trampkarzy mierzyliśmy się na wyjeździe z drużyna Gierałtowic. Był to kolejny mecz tego sezonu kiedy nasi rywale nie mogą przedostac się ze swoją akcją na naszą połowę boiska. Cały mecz rozgrywał się wiec na połowie rywala, gdzie nękaliśmy bramkarza akcja za akcją. Wszyscy zawodnicy dostali szansę gry. Pod nieobecnośc kilku zawodników w tym bramkarza i jednego z naszych najlepszych snajperów swoje szanse wykorzystali inni zawodnicy pokazując się z bardzo dobrej strony.

Za tydzień spodziewamy się bardziej wyrównanego meczu. Tym razem zagramy na swoim podwórku z ekipą Piotrowic.

Strumień 13:0 Gierałtowice

Bramki: Krzysztof Wąsik x7, Klaudiusz Zajas x3, Kacper Parzymięso, Sebastian Narza, Jakub Kała