Pierwszy turniej Halowy w tym roku - rocznik 07/08!!

Korzystając z zaproszenia klubu LKS Bobrek wzięliśmy udział w turnieju halowym zorganizowanym na hali w Chełmku. Organizacja rozgrywek stała na wysokim poziomie. Każda drużyna otrzymała ciepły posiłek, medale i dyplomy oraz upominki. W turnieju nie była prowadzona klasyfikacja tak też każdy mógł cieszy się zdrową sportową rywalizacją bez nacisku na wynik. Nasza kadra składała się z 12 zawodników. Każdy zawodnik dostał równą czasowo szanse gry. Zdobyliśmy nowe doświadczenie a wielu chłopców z kadry turnieju po raz pierwszy wzięło udział w rozgrywkach, w których mogli porównac się w rywalizacji z innymi zespołami. (AP Unia 07, Chełmek, Włosienica, Bobrek)

Kadra na turniej:

Bartłomiej Jarosz, Kacper Kasperczyk, Oliwier Rychel, Konrad Drabczyk, Sebastian Drabczyk, Michał Kruczała, Jan Bercal, Jan Orlanka, Wiktor Drabczyk, Patryk Dusik, Fabian Wandor, Wiktor Klimczyk