Młodziki STRUMIEŃ 7:3 Skidziń!!!

Po dwóch odwołanych kolejkach ligi Młodzików dla naszych chłopaków dzisiejszy mecz był dopiero drugim tego sezonu. Chłopcy zaczęli troszkę niepewnie, rywal w kilku przypadkach przewyższał nas pod względem fizycznym ale my całkiem nieźle raz po raz odgryzaliśmy się "bodiczkiem". Z biegiem czasu gra nabierała rumieńców. Muszę przyznać, że zagraliśmy w całym spotkaniu wiele ciekawych akcji oskrzydlających, które mogły podobać się licznie zgromadzonym kibicom :) (podziękowania dla rodziców za obecność i wsparcie)!! Chłopcy zagrali bardzo dobrze i każdemu z osobna należą się brawa. Ale chyba nikt się nie obrazi jeżeli wyróżnię Damiana Szablę. Jego skuteczność w dzisiejszym meczu i kilka rajdów, które zafundował Skidziniowi mijając rywali jak tyczki robiły wrażenie.

Strumień 7: 3 Skidziń

Bramki: Damian Szabla 19', 28', 41', 42', 46', 48', Hubert Wysogląd 34'

W Sobotę mecz o 12.00 z Podolszem u nas.