Mecz Cracovia - Legia

W dniu 12.03.2016 odbył się wyjazd na szlagierowy mecz polskiej Ekstraklasy piłkarskiej pomiędzy Cracovią a Legią Warszwa. W wydarzeniu wzięli udział zawodnicy polańskich grup piłkarskich Bambini, Orliki oraz Trampkarze. Z niektórymi najmłodszymi zawodnikami na mecz wybrali się również ich rodzice. Opiekunami i pomysłodawcami wyjazdu byli Prezes LKS Mariusz Kasperczyk, trener Damian Romanek oraz trener Szczepan Biernatek. Łącznie na hit kolejki pojechało nas 65 osób młodych i dorosłych.

Po dotarciu na stadion, zakupieniu szalików oraz przybraniu barw bojowych usiedliśmy całą grupą na sektorze rodzinnym. Mecz był bardzo emocjonujący. Nasi mali piłkarze z polanki obserwowali zachowanie piłkarzy, których znają również z telewizji, z reprezantacji Polski, podpatrywali ich grę niejednokrotnie żywiołowo komentując akcję jednej i drugiej drużyny. Na stadionie panował niesamowity doping kompletu publiczności (15tys) Na trybunach powiewało 1906 flag z okazji 110 lecia klubu piłkarskiego Cracovia. Kibicie rozpoztarli również ogromną flagę zajmująca połowę trybun. Mecz zakończył się wynikiem 1:2 dla stołecznej Legii. Po meczu skorzystaliśmy z okazji by przybic "piątki" miejscowej Cracovii.

Do domu wróciliśmy cali i zdrowi pełni satysfakcji, że udało nam się obejrze tak dobre widowisko.

Mamy nadzieję, że to nie ostatni taki wyjazd w tym roku.