D&R Cup Unia Oświęcim - Trampkarze w dobrej formie!:)

Dzięki uprzejmości Trenera Trampkarzy młodszych i starszych Unii Oświęcim Daniela Kornasia mogliśmy dziś wziąć udział w turnieju D&R Cup. Na pewno nie jechaliśmy do Oświęcimia w roli faworyta, raczej jako outsider. Założeniem było zdobycie cennego doświadczenia i chęć sprawdzenia się na tle mocniejszych rywali.

Na turniej stawiliśmy się w pełnym składzie dwunastu osób. Każdy dostał szansę gry i pokazania się z jak najlepszej strony. Już pierwszy mecz z Chełmkiem pokazał, że nie jesteśmy "chłopakami do bicia". Remis udowodnił, że potrafimy grać w piłkę i próbować sił z lepszymi ekipami.

Nie można dzisiaj było odmówić chłopakom zaangażowania. Byliśmy dobrze zorganizowani w obronie i szybcy w ataku. Oczywiście skuteczność nie stała na wysokim poziomie co od dawna jest naszą piętą achillesową. Mimo to jednak kilka akcji udało zakończy się bramką.

W trakcie turnieju zorganizowano test żonglerki dla każdej z drużyn. Pośród piłkarzy "Strumienia" najlepszym okazał się Jakub Kała. Natomiast najlepszym zawodnikiem został wybrany Przemysław Pyda.

Turniej zakończyliśmy na bardzo dobrym 3 miejscu. Gratuluję moim podopiecznym sukcesu. Każdy z nich zasługuje dzisiaj na pochwałę.

Kadra: Pyda Przemek, Żurek Dominik, Kała Kuba, Drabczyk Kuba, Wąsik Krzysiek, Kozieł Adam, Magiera Kacper, Grubka Piotek, Narza Sebastian, Chmielniak Karol, Klęczar Bartek, Nowak Bartek.

P.S   Kuba Drabczyk mimo pozorów jest zdrowy!!

Wyniki:

Strumień : Chełmek    2:2